Realbikers Club  

Вернуться   Realbikers Club > Главное > Отчёты

Ответ
Опции темы Опции просмотра
Непрочитано 17.07.2017, 10:41   #1
Devil
Господин горных дорог

По умолчанию 16 июля 2017. Наконец-то поездка на урочище Образ

Вот и состоялась эта долгожданная покатушка. Делимся впечатлениями, критикуем, хвалим, ругаем, выкладываем фотографии и видео
Непрочитано 17.07.2017, 11:02   #2
Artyoms1
Форумчанин

Cool Дорога на ОБРАЗ

Весь альбом доступен тут:
https://photos.app.goo.gl/OyoPbkSMIepnzaQv1

Если мои фото не отображаются в отчёте, это значит блокировка Яндекс-фотки сработала.
Есть универсальное лекарство от блокировки фоток тут:

Последний раз редактировалось Artyoms1; 20.07.2017 в 16:27
Artyoms1 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 17.07.2017, 11:03   #3
Artyoms1
Форумчанин

Cool на ОБРАЗе

Соревнования «Мистер Вселенная».

Немного Видео:
https://youtu.be/eCSEqcrvoTE
https://youtu.be/eMzLTLGD-xI
https://youtu.be/9zkGlJdtGug

Исход от источника ОБРАЗ.

Последний раз редактировалось Artyoms1; 20.07.2017 в 23:27
Непрочитано 17.07.2017, 11:03   #4
Artyoms1
Форумчанин

Cool Соло путь домой.

Последний раз редактировалось Artyoms1; 18.07.2017 в 23:46
Непрочитано 17.07.2017, 11:11   #5
yayur
Форумчанин

Спасибо всем, катнули зачетно! Уславший и доволен! Велы надо-таки готовить к покатушке.
Непрочитано 17.07.2017, 12:09   #6
Devil
Господин горных дорог

Спуск к селу В.Бобрык. Первые летят со скоростью овер 50 км/ч

Видео
https://www.youtube.com/watch?v=JqIv2LHY6Ec

Кто сколько участников насчитал?
Непрочитано 17.07.2017, 12:55   #7
gigant
Форумчанин

мы там тоже вчера утром проезжали))))
gigant на форуме   Ответить с цитированием
Непрочитано 17.07.2017, 13:36   #8
ZiMMER
Форумчанин

....кстати, я один недооценил силу второго дыхания (последние 10-20км)? Уже по городу просто безудержно вкручивается)
ZiMMER вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 17.07.2017, 13:54   #9
mayua
Форумчанин

«Якщо ви їздили в покатушку і про це ніхто не знає, то це не зараховується» (с) невідомий

В першу чергу дякую організаторам за чудову покатушку, було весело і рівень мазохіму не перевищив норму.

Місце збору я знайшов абсолютно випадково. Який же нормальний велосиедист перевіряє за гугл мепс де саме треба збиратись? У мене в голові звичайно був певний образ абстрактного АТБ десь біля Політеху, але якби я випадково не поїхав так як я поїхав, то довелось би кружляти ще довго і шукати АТБ в реальності там, де він знаходився в моїй уяві.
Збір в 9-30 теж виявився приблизно такою ж абстракцією, я не слідкував за часом, але виїхали ми точно не раніше 10 ранку. Людей зібралась тьма, велосипедистів 30-40, віком від 10 до ∞ і навіть один автомобіль.

Дорога до урочища була суцільною естетичною насолодою.

То маленькі доріжки посеред лісу, ніби їдеш по тунелю з дерев, то мальовничі поля з пшеницею і соняхами, переважно грунтова дорога без автомобілів, власне все як я люблю. Тричі чи навіть 4 рази зупинялись через проколи. Одного разу проколовся хлопець одразу передімною. Я зупинився щоб учасливо постояти біля нього оскільки жодного разу в житті не міняв пробиту камеру допомогти, але коли рушив, то виявилось, що авангард відірвався, і ціла група велосипедистів зупинилась на розвилці не знаючи куди їхати. Добре, що у мене був телефон направляючого і ми змогли дізнатись куди їхати.

Автомобіль, який нас супроводжував теж не давав скучати, місячи грязюку на дорозі і проносячись зі швидкістю 100 кілометрів на годину на відстані 20 сантиметрів від колони. Добре, що я їхав в крайньому правому ряду, інакше точно зіскочив би комусь під колеса.

В урочищі я захоплено розглядав фотографії старих церков в Україні, в кожній з них можна було б знімати Вія. Дуже жалкував, що не взяв плавки, оскільки майже половина групи пірнала в купальні.
З урочища рушили на місце відпочинку де і провели десь годинку.

Група з 10 чоловік вирішила їхати в Суми раніше. Оскільки у мене ще були незавершені справи вдома, то я теж приєднався. Ця частина дороги була малоприємною, оскільки траса вузька і нерівна, дуже багато автомобілів і сильний вітер в обличчя увесь час.

Після одного з магазинів я трошки відстав від основної групи і на підйомі виявилось, що у мене не переключаються передачі вверх, тільки вниз. Але мені дуже пощастило, що за мною ще їхав один з велосипедистів і допоміг виправити цю, як виявилось, елементарну проблему. Дякую тобі хто б ти не був! Бо я сам їхав би до Сум до завтрашнього дня на такій передачі!

Здивувався, коли на в’їзді в Суми відчувся потужний хімічний запах від Хімпрому, я думав що цей мастодонт уже зупинився. Іржаві цистерни, труби, квадратні кілометри індастріалу, захотілось потрапити туди на екскурсію. Хтось знає як це можна організувати?

На завершення покатушки ціленаправлено поїхав в нове місце в Сумах де готують чебуреки, порадив один з велобайкерів на покатушці. Називається Фарш, знаходиться біля Автовокзалу. Оскільки я люблю чебуреки, то очікував, що це буде класним завершенням велопригоди. Персонал виявився дуже привітним, але над технологіями їм ще варто працювати. Наприклад, їм ще треба вивчити, що кращого термозахисту для чебурека ніж два звичайні поліетиленові пакетики і паперові серветки ще ніхто не придумав. Паперовий пакет куди вони кладуть чебурек незручний і не захищає від опіку. Мій «Королівський» чебурек розвалився і все, що було всереедині перемішалось в кашу на дні. Довелось просити одноразовий посуд. У них були маленькі тарілки, але не було виделок, тому мені видали одноразові поліетиленові рукавички, я виковиряв залишки чебурека на тарілку і далі його споживав в рукавичках) Що і казати, незвичний гастрономічний досвід! Якщо будете брати там чебурек, краще їжте на місці, може він так не розпадеться.

В результаті за покатушку дослухав аудіокнигу Метро 2035 і окрім фізично-естетичного задоволення отримав ще й ментальне (хоча сумнівне), суцільна користь!

Гарний день, а надавлені сідниці дають чітко зрозуміти, що це відбулось насправді. Скільки ми там накатали в результаті? Чи пролягала дорога основної групи назад по трасі чи якось інакше?

P.S. Ну і хто ж намазується сонцезахисним кремом в Сумах при +21 і хмарності (тим паче якщо тільки засмагав тиждень на Середземному морі?)? Отож! В результаті засмага на обличчі під єнота, шорти на ногах і підпечені руки...

Ось відео (гарна якісь доступна): https://youtu.be/9bKJPHOfYF4

Видео

Ще одне тестове відео: https://www.magisto.com/video/KgVCY0...?l=vsm&o=w&c=c

Всі фото тут: pix.sfly.com/vPP_KYjE

Последний раз редактировалось Devil; 17.07.2017 в 22:50
mayua вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 17.07.2017, 14:54   #10
Devil
Господин горных дорог

mayua, отчет красочный, круть!

Опции темы
Опции просмотра