Realbikers Club  

Вернуться   Realbikers Club > Главное > Отчёты > Архив поездок за 2016 год

Ответ
Опции темы Опции просмотра
Непрочитано 25.09.2016, 19:44   #1
AndrejUA
Форумчанин

Post 25.09.2016 Лесами-полями

В-вітаю всіма мовами світу і не тільки . Це знову я і стандартні много букв. Пишу цей звіт, бо є про що сказати. Посему пропоную сісти на м’якеньке крісельце, взяти тепленький чайок з солоденькою булочкою і з насолодою поринути в покатушку . Let’s go.
Все як завжди, встав, поїв, одягнувся, поїхав. Але згадав, що забув цифровик, тому довелось повертатися додому. Збираючись на покатушки, постійно щось забуваю. Діставшись місця зустрічі, крім інших велосипедистів, побачив men on motorcycle. Це той хто нас «кинув і змив в унітаз», проміняв нас на мопєд . Вирішив з нами поздороватись. Поговоривши з нами, сів на мопєд і поїхав. Далі скупились в Еко, взяли набір для каші. Приблизно в цей час, Олег став попереджати всіх про мене, що у мене улюблений звук – тук-тук-тук. Звичайно виглядало весело.мостав час рушати. Рушили до мосту на Баранівці. За ним поїхали ліворуч. Так їхали по грунтовці, бо це наше всьо. Шлях пролягав і під Пслом, і в лісі. Так виїхали в кінці міста. Перша техзупинка була за трасою.

Постоявши хвилину рушили далі до hard’s пріключєній. Все було прекрасно, до появи першого підйому. На нього заїхав останнім, бо моя табуретка made with чугун. Благо спуск облегшив мою долю. За Токарями підйом був затяжний, результат такий самий, як і в перший раз. На одному з підйомів я відвідчував, що обличчя було помідорним. Це був підйом, після якого сили ледь мене не покинули. Плюс двічі закривав проїзд одній людині. Були такі підйоми, що довелось заповзати, і не мені одному. Хоча спуски теж бували досить крутими.

В районі Зацариного був ліс, в якому була лісова живність: олені, вужі, птиці, тощо.

За 7 км до місця призначення, там же ліс, натрапили в какахи, але без них ніяк – це наше всьо. Приїхавши на місце привалу, побачили складені колоди дерев та брошену гусеницю.

Почали вогонь розводити, викладати, що накупляли. І без розмов з гумором не обійшлося. Дійшла черга і до обіцяної каші. Але її не виявилось, тому шукали по рюкзаках. Хоч би в чек глянути, але Хомяк спалив його. Вмілі руки Joni зробили суп-рагу, можна так його назвати. Цей суп був їстівний - з тушонкою.

Хоча спроба знайти гречку була. За цим ділом відправились Олег і Хомяк, бо лосєй в цей раз не було. Петляли 15 км, але селяни виявились такими, що навіть не продали ні картохи, ні крупи, «скотиняки таки». Хвилин 5 тролили їх, після приїзду хлопців. Сиділи десь до 16:30. Ще до нас підійшов дідусь. Який привітався, поговорив з нами і поїхав. Не забуваємо, що температура була менше 15 за цельсієм. Тому взяв з собою термос чаю і пригощав хто бажав, а от печиво ніхто не їв. На столі було хто що купив. І стандартно без випивки не було.

І згадали Соловецького, якого постійно тролили бухлом. О 16:00 Олег поїхав у Суми по справах. А решта продовжила грітись у вогнища. Але настав час вертатись, бо сутеніло.
Шлях пролягав через вирублену частину лісу + підйом. В цей час, щось почало капати згори. Вперед вирвались Зулдан і Joni. І як виявилось, не там звернули. Інші поїхали по запланованому маршруту Хомяка, до Чернеччини. Я перед Чернеччиною, знову відстав, бо підвіска була на рівні нуль. Дякую Яюру за те, що він чекав на мене . В Чернеччині виявилась, що двох не вистачає, тому ми зупинились у магазину. Скупились, кожен собі свою випивку, і стали чекати потєряшек. Приїхали значить ті потєряшки, Хомяк сказав: «Єслі єдем в колонє, то в нєй і єдєм”. Тут же до нас підбігла цаца-попрошайка і давай до всього тулитися. Умудрилась у Джоні викляньчать ковбасу. Нюхала пиво Хомяка, думала що це щось добреньке.

Погралисі з цією цацою і поїхали у Суми. І тут я вже почав швидше їхати, асфальт і всьо таке. Так було до привокзального, бо там ми роз’їхались. Підсумок: дві потєряшки, смачний суп, терплячість Яюра, за що кажу сенкс, хард профіль маршруту, винахідливий повар, три однакові рами, позитивні емоції.
Тому кажу всім сенкс. До наступних зустрічей, бай .
All photo here

Последний раз редактировалось AndrejUA; 27.09.2016 в 17:08
AndrejUA вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 25.09.2016, 22:12   #2
SPOOL
Форумчанин

Цитата:
Сообщение от AndrejUA Посмотреть сообщение
Please wait...
а это обязательно писать? кому интересно,сам увидит новый отчёт!
Непрочитано 25.09.2016, 22:14   #3
AndrejUA
Форумчанин

Забронював, щоб внизу не шукати.
Непрочитано 26.09.2016, 10:05   #4
Hamster
Форумчанин

Цитата:
Сообщение от SPOOL Посмотреть сообщение
а это обязательно писать? кому интересно,сам увидит новый отчёт!
А твой пост обязательно писать?
Непрочитано 26.09.2016, 10:45   #5
yayur
Форумчанин

Андрюхе сил не хватило вчера написать, потому что каши гречневой мало съел ))) Ждем! )))
Непрочитано 27.09.2016, 17:10   #6
AndrejUA
Форумчанин

Перший пост апд
Непрочитано 27.09.2016, 17:22   #7
Hamster
Форумчанин

https://connect.garmin.com/modern/activity/1378260942
Непрочитано 27.09.2016, 17:42   #8
AndrejUA
Форумчанин

Цитата:
Сообщение от yayur Посмотреть сообщение
Андрюхе сил не хватило вчера написать, потому что каши гречневой мало съел ))) Ждем! )))
Хмм в мене є ідея, Яюр теж каші не їв, тому Яюру пропоную так.
Непрочитано 28.09.2016, 10:17   #9
Zuldan
Администратор

Наш трек (видно где промазали перед Чернеччиной).

P.S. Хомяк, молоток, организовывай ещё.
Zuldan вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 28.09.2016, 20:01   #10
Vladlen
Форумчанин

Заколдованное место-горит всё
Vladlen вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра