Realbikers Club  

Вернуться   Realbikers Club > Главное > Отчёты > Архив поездок за 2016 год

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 20.08.2016, 14:43   #1
Тату
Форумчанин

Smile 95 квартал!)

Всем привет!
Спасибо, ребята, за отличную поездку!!за терпение)

отлично покатались)

не могу загрузить фото. слишком много весят.могу кинуть в вк! инета нет, не могу толком заняться, ссори!!! https://vk.com/id278472388
Тату вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.08.2016, 15:16   #2
MaksY
Форумчанин

Прокатились отлично! Естественно не без приключений но было весело!Всем большое спасибо!
MaksY вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.08.2016, 15:55   #3
AndrejUA
Форумчанин

Вітаю всіх присутніх. Бажаючих писати звіт немає. Тому буде тільки many word, бо фото не робив. Думав взагалі нікуди не поїду, але склалось не так як гадалось. Та і не пожалкував, що поїду. В 15:10 виїхав з дому до велобази. Там вже прибув Хомяк. Потім почались збиратись і інші учасники 1-ої групи. Близько 4-ої ОО виїхали з початкової точки маршруту. Їдучи по вулицях нашого місця, я з Хомяком відірвались від групи. Десь під Сумами Хомяку дісталось за лосячу їзду від Девіла. В тому ж місці до нашої покатушки приєднались ще двоє людей. Мені здалося, що дорога на Симонівку триває вічність. Продовжуючи много букв, зверну увагу, що під Сулою, нам організатор дав з неї(гори) на макс. швидкості з'їхати. Далі у нас був довгий піт-стоп в Сулі. Після довгої стоянки вже видно було колону машин, а це сигнал що час вирушати. Вже в кінці піт-стопу приєднався Спул. Ось такою компанією доїхали до місця призначення за 2 - 2,5 години. Середня була 28-30 км/год. Забув додати, що був ще один піт-стоп у Штепівці, до якої доїхали розбитою дорогою, яка починалась у повороту де стоїть танк. Історія про село знаходиться тут http://shtepovkasr.jimdo.com. До місця призначення доїхали вчасно і без пригод. При тому, що був трішки ускладнений рух із-за машин, які паркувались. Також один мєнт похвалив, що ми приїхали на велосипедах. Під час нашої подорожі на машині їхав ще один член нашого клубу Ghost. При підйомі на гору в с. Штепівці Ghost допоміг Девіду наїхати на цю гору. Іншим учасникам, як і мені не пощастило, навіть трохи заздрив, але треба тренувати витривалість, але як ні як заїхали на цю гору.
Хочу у вас порадитися любі друзі, чи треба писати другу частину звіту?

Последний раз редактировалось AndrejUA; 20.08.2016 в 16:30
AndrejUA вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.08.2016, 17:45   #4
SPOOL
Форумчанин

Спасибо Димону за организацию, ребятам за компанию,Марату за охраняемую парковку и питьё-едьё.Извените что уехал почти по Английски,со многими не попрощавшись. Нужно было побыстрей домой. P.S. Я ввосторге,не так от "Квартала",как от массового мероприятия.

Последний раз редактировалось SPOOL; 20.08.2016 в 20:57
SPOOL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.08.2016, 17:57   #5
SPOOL
Форумчанин

Цитата:
Сообщение от MaksY Посмотреть сообщение
Прокатились отлично! Естественно не без приключений но было весело!Всем большое спасибо!
Шо опять....? приключения Шо, ещё там,или уже на обратном пути?))
Старый 20.08.2016, 19:39   #6
Dragon
Форумчанин

Прокатились отлично! Отдых получился на славу! Всем спасибо за компанию! Отдельное спасибо Devil за организацию поездки и Марату за отличный и вкусный приём велотусовки!
Dragon вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.08.2016, 21:34   #7
AndrejUA
Форумчанин

Цитата:
Сообщение от SPOOL Посмотреть сообщение
Шо опять....? приключения Шо, ещё там,или уже на обратном пути?))
Ага.
Старый 20.08.2016, 22:10   #8
iFox
Форумчанин

Цитата:
Сообщение от AndrejUA Посмотреть сообщение
Вітаю всіх присутніх. Бажаючих писати звіт немає. Тому буде тільки many word, бо фото не робив. Думав взагалі нікуди не поїду, але склалось не так як гадалось. Та і не пожалкував, що поїду. В 15:10 виїхав з дому до велобази. Там вже прибув Хомяк. Потім почались збиратись і інші учасники 1-ої групи. Близько 4-ої ОО виїхали з початкової точки маршруту. Їдучи по вулицях нашого місця, я з Хомяком відірвались від групи. Десь під Сумами Хомяку дісталось за лосячу їзду від Девіла. В тому ж місці до нашої покатушки приєднались ще двоє людей. Мені здалося, що дорога на Симонівку триває вічність. Продовжуючи много букв, зверну увагу, що під Сулою, нам організатор дав з неї(гори) на макс. швидкості з'їхати. Далі у нас був довгий піт-стоп в Сулі. Після довгої стоянки вже видно було колону машин, а це сигнал що час вирушати. Вже в кінці піт-стопу приєднався Спул. Ось такою компанією доїхали до місця призначення за 2 - 2,5 години. Середня була 28-30 км/год. Забув додати, що був ще один піт-стоп у Штепівці, до якої доїхали розбитою дорогою, яка починалась у повороту де стоїть танк. Історія про село знаходиться тут http://shtepovkasr.jimdo.com. До місця призначення доїхали вчасно і без пригод. При тому, що був трішки ускладнений рух із-за машин, які паркувались. Також один мєнт похвалив, що ми приїхали на велосипедах. Під час нашої подорожі на машині їхав ще один член нашого клубу Ghost. При підйомі на гору в с. Штепівці Ghost допоміг Девіду наїхати на цю гору. Іншим учасникам, як і мені не пощастило, навіть трохи заздрив, але треба тренувати витривалість, але як ні як заїхали на цю гору.
Хочу у вас порадитися любі друзі, чи треба писати другу частину звіту?
так!
Старый 20.08.2016, 22:40   #9
AndrejUA
Форумчанин

Приїхавши на місце, хв 5 шукали де знаходиться палатка Марата. До слова привітаю з днем народження Марата. Знайшовши де торгує, ми сіли позаду тих палаток, там і поклали велосипеди. Нам підігнали на чому посидіти можна, себто покривало. Як виявилось, що Граф кинув свою сумку у машину Ghost-a. А дозвонитись було нереально. Посидівши де-який час, до нас приєдналась друга група. До якої і приєднався в пошуках де сісти, там і залишився. Спочатку на виступ дивились, а я все критикував укр. народ, який сам собі палки в колеса і виставляє. Згодом виступ 95 кварталу став взагалі не цікавий, тому ми поринули у власні спогади і розповіді. Приблизно в цей час до нас підійшли Юрік і Прометея. Вони приїхали на мотоциклі. Побувши з нами недовго повернулись назад. І знову поринули у світ розповідей і сміху. Як закінчився витуп кварталу, ми залишились, щоб більшість людей розїхалась, бо в цей момент утворилась пробка. У моїй бошкенції виникла ідея забрати велосипед, та не вийшло, бо був завалений, і побачив, що Графу стало "дуже весело". Постоявши 1 хв повернувся назад, до компанії. Потім тім, хто залишився велосипеди перетягнули. І в цей час всі побачили "дуже веселу людину". І всі наші заржали. Після 12-ої ОО ми виїхали додому. З Графом постійно траплялися дивні речі. Здалося, що у Графа стріляє ланцюг. Заїхавши на гору з Олександром, стали чекати усіх. Потім як виявилось марно. І приїхавши де всі наші стояли, побачив картину, що якимся чудєсним образом Граф вибив сідло із підсидельного штиря. Хлопці возилися з ним більше години, поки Олегу не прийшла ідея помінятися сідлом. І ми поїхали, правда довелось сильно лосячити, бо в Олега передній ліхтар зламався і без сідла було не зручно йому. До їхавши до Штепівки, почекали наших, а Граф намагався віддати сідло назад. Потім розділилися, я з Олегом по гарному покритю, інші по розбиванці. Десь на спуску Олег сказав, що мені ланцюг змазати треба. Не побачивши нікого біля танку, ми зупинились і змазав мій ланцюг. Після цього поїхали далі. Відчувши що лосячити не можу, поїхав low temp. Ч/з 5-10 хв в мене сдохла передня фара, добре, що задня залишилась+Олег, бо швидко їхав, і не зміг до кінця допомогти йому(я). Але не задовго до кінця Лебединського р-ну побачив вогні, і зрозумів, що все гаразд. А мені допоміг доїхати до них природнє джерело світла. І в Сулі зробили last pit-stop. При спуску з гори в Сулі відчув класний холод. Десь за цією горою, якийся чувак на машині ледь не підрізав нас. Маскі сказав, поганий той водій, я продовжив цей список слів. Також по дорозі доводилось пропускати і інші машини, і знову в бошкенції придумав слово смартуємся, від слова смарт - малий, бо є авто Smart, made in UK. Максі намагався зрозуміти, але не зміг, навіть з моїм поясненням. На Роменській розділилися, Андрюха поїхав додому наліво, я направо, решта прямо.спускаючись з гори на Кондратьєва, побачив офигений туман. Додому приїхав 4:10. Поїздкою задоволений.
Всім спасибі за компанію. Та і спасибі що прочитали, прочитаєте моїх много букв. Ось така розповідь. До наступних зустрічей.

Последний раз редактировалось AndrejUA; 20.08.2016 в 23:25
Старый 20.08.2016, 23:36   #10
AndrejUA
Форумчанин

Прохання в мене є таке, любі друзі викладіть на форум фотографії, щоб картина була з фарбами, а не тільки много букв.
Ответ

Опции темы
Опции просмотра